Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDOCK2U33V |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF400A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K58357WW |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DP2VGA3X5 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000927BOX |
|---|---|
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM 24U Server Rack Cabinet, 4-Post Adjustable Depth (2″ to 30″) Network Equipment Rack Enc
| MPN | RK2433BKM |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 450-AGOL |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 14208-31 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 70C0Z50 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UCG-Ultra |
|---|---|
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 6271B002 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H610M-HDV/M.2+ D5 |
|---|---|
| Available Stock | 251 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1LZ0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMT1000IC |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4POSTRACK25U |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CH96401CA |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AEBRZ00028A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-P2424HT |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2123X |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-MES3A-04 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 817513019883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 2119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535479173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4414 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181473609 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 3737 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661680729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900111449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 138 |
| Available Stock | 200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600520469683 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30095038 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4049649000213 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 3390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222900399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Available Stock | 601 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221622 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5060420335538 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 5911 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800053 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Maybelline Fit Me! Full Coverage Concealer, Matte & Poreless Ultra Blendable, Shade: Fair 15, 6.8 ml
| EAN | 30096592 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796971906 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 315 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290360598338 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 4726 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417734 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 3480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055331074409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060120166517 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 262 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































