Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC1240BKBP2 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDCG4/512GB |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR3650V |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T800200 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1EZ0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF312A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC229XLVALBP |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR2S32V |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 4K USB C to HDMI, VGA & DVI Multi Port Video Display Adapter for Mac / Windows Laptop &
| MPN | CDPVGDVHDBP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BW023 |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25B3107 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
PHILIPS E-line 325E1C – LED monitor – curved – 32″ (31.5″ viewable) – 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz – VA –
| MPN | 325E1C/00 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DECO P9(3-PACK) |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
HP 212X – High Yield – cyan – original – LaserJet – toner cartridge (W2121X) – for Color LaserJet En
| MPN | W2121X |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 0W78Y |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5706991028669 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | FD-F-MO1-1201 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-PRO-8-POE |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH648A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9151A-ST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 96099278 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700023 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 867 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060022302761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583208006 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 646 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Senokot 7.5mg 20 Tablets – Natural Senna Fruit Laxative for Constipation Relief, Effective Overnight
| EAN | 5011417579169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8714789740027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 206 |
| Available Stock | 612 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22548366448 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 258 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 113 |
| Available Stock | 133 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724539811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 1858 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337872412998 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 13014 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181157127 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220077642 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 143 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636919956 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636403912 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 3637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225257858 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 1498 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































