Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER MR200 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5PX2200IRTNG2BS |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR421CL |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFP10GPC5M |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | L0H25A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | W2211A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | INS-3AF-O-G |
|---|---|
| Available Stock | 112 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RX-97TMAQKW9 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4099-419-279 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 50H98AA#ABB |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
STARTECH.COM 8 Port Rackmount KVM Console with 6ft Cables, Integrated KVM Switch with 17″ LCD Monito
| MPN | RKCONS1708K |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6ASPAT10MBK |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CBA-U46-S07ZAR |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 2659B002 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 632983049167 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4977766812764 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | MQ04ABF100 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VG27VQ3B |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25G42E |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FLATPNLWALL |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614227962903 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 542 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637154967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30148109 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486452948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 633 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 850278004381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 17475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227547476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223134892 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901030841125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 3870 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874026708 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 11933 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060829516804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474636975471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531469467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 252 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 764210642763 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 182 |
| Available Stock | 1424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531442903 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060302080006 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426618 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 436 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































