Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SAC-ET5X-4PPK1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3DX-700053 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE313A |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 40C2100 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FP6256G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4XC1D66055 |
|---|---|
| Available Stock | 2260 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SXS2000/1000G |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 698833084481 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | JD-8560EU-0 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4993-823-109 |
|---|---|
| Available Stock | 2581 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3PZ55A#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A620M H |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6403B007 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | JD-8560GB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WM34N |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T35914010 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V85A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9283D |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V84A |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C7977A |
|---|---|
| Available Stock | 141 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3574661351711 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 474 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 377 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798525604826 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 3366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400002385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96099278 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661656755 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 825 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530777594 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 623 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531324483 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 291 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400002378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4262406850016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722000802 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 180 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609061410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 3750 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 37000201984 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 738678002780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 3637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 985 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173494 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96038802 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 526 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 79400204356 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 154 |
| Available Stock | 678 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796972224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1668 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |





















![CHERRY Desktop STREAM RECHARGE [UK] Wireless black UK-Englisch](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/MZ2Mnji2ZUmqj2eYJPZ-Kw.c-r.jpg)













































