Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VJB-300 |
|---|---|
| Available Stock | 70 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX5U6400C3216G-SLABBK |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T636100 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 101R00602 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514400F |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF351A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 4K USB C to HDMI, VGA & DVI Multi Port Video Display Adapter for Mac / Windows Laptop &
| MPN | CDPVGDVHDBP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-EPO1A-02 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5032037281980 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | J4858D |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4J0A2AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MK5145-31A38-EU |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8800-01-104 |
|---|---|
| Available Stock | 2203 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF452A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EAP723 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | POEEXT1G60W |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BX80768225 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-005633 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0263B002 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21FG002AUK |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5010123730215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934002761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 83078003067 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 145 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426656 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 845822001763 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 516 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015337009799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 591 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222595526 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Professionnel Conditioner, For Grey, White or Light Blonde Hair, Serie Expert Silver, 200 ml
| EAN | 3474636976133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 705 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480530014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 3283 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 887961623543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 997 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019074 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131816652 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 4527 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013812 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 509 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908942217 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110135 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107454412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 11970 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































