Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN631A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP8881 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | V2927AX-K |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C6036A |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 62CAUAT1WL |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T47A200 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5032037281980 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CF543A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR3104 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C252UK0 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 113R00773 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | R0M46A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AHD710P-2TU31-CYL |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | T253X6256G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B550M GAMING X WIFI6 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WIR5ECMRWH |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG1008D |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GC-WIFI7 |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE255XD |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P210S256G25 |
|---|---|
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 661157104043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 258 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060302080006 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301254577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610626376 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003454 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875886307 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522616252 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 1896 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 397 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 6987 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666212210 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 14006 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637124823 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722000932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610647449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 831345008129 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7897042013227 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 4307 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30160002 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 1618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661553412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 156 |
| Available Stock | 6168 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666339306 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170450835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 4912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































