Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U7-OUTDOOR |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TK-5440K |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8885020623062 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 86 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SAC-ET5X-4PPK1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3019C002 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 731304221586 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
ADDON NETWORKS AddOn Cisco SFP-10G-LR Compatible SFP+ Transceiver – SFP+ transceiver module – 10 Gig
| MPN | SFP-10G-LR-AO |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CA-9011377-EU |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K58357WW |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DECO P9(3-PACK) |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TN321M |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STNDMTV100 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UVC-G5-DOME-ULTRA |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-MDA20 |
|---|---|
| Available Stock | 97 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F2A72A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF219A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | V2927AX-K |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST124HD202 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 9659-583-117 |
|---|---|
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F5Y1V |
|---|---|
| Available Stock | 1501 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 5/1 Light Brown Ash, 60 ml
| EAN | 8005610635187 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8711700921565 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 265 |
| Available Stock | 7668 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 698798530566 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 6126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304940835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 159 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531691943 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884537 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 1070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400022130 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 1000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005808183029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661332505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 954 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 895 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658952940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101745 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658954111 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 97 |
| Available Stock | 6207 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666212210 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 14006 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018467419 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 624 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787675368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 820 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098595 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265221523 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400011509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































