Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4719331867263 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | RX9070 CL 16G |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KTH-PL426/32G |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5706991024302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 53 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | RS232EXTC1GB |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F9J96A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CA-9011377-EU |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C6569C |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV565DUTPU |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2211X |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | V12H004M08 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K79810WW |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LC1220VALBP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE402A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | USW-FLEX |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90IG08U0-MO0B00 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDSSDE81-1T00-G25 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER C50 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 49M2C8900L/00 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1063406-044 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531663384 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637215194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30108264 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574660422580 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 1632 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 130 |
| Available Stock | 235 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050175967948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131816652 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 4527 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8447188622891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 1805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7611916124501 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474630282889 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 835 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748730 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 3366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678250013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 2944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 713228330636 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50544684 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 194 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3337875886307 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224525118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 113 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724525487 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 117 |
| Available Stock | 1170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73930568124 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531469498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 394 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531632410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































