Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ993A#BHC |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9H62A |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2213A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1LZ0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3DX-700053 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-F-AS1-1407 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F5Y1V |
|---|---|
| Available Stock | 1501 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T09K24010 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 1000002530221 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | LC129XLVALBP |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K59601WW |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 5399-823-369 |
|---|---|
| Available Stock | 303 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A520I AC |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 2309-820-104 |
|---|---|
| Available Stock | 2724 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM HPE J4859C Compatible SFP Module, 1000BASE-LX, 1GbE Single Mode (SMF)/Multi Mode MMF Fi
| MPN | J4859CST |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9455A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880026-050 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TK-5440Y |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26599-989-989 |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3500B002 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5051389044913 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 2175 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060302080006 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003454 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628257 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4598 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30155831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 1900 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523309825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 129 |
| Available Stock | 1380 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 361422095402 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 1270 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220617022 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 194 |
| Available Stock | 1211 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303997748 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018467419 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 624 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77312411039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 4476 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805555313 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 619 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874026043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 298 |
| Available Stock | 1208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060128982720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
WELLA Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 7/0 Medium Blonde, 0.66 kg
| EAN | 8005610626758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 799 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583203261 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 519 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5021265246120 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 199 |
| Available Stock | 689 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 705928001480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30158078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 1118 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































