Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DC00I3-B19000 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CJ88401 |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SF1005P |
|---|---|
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST2GPEX |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | WDS100T3G0A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8715946668772 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 53 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
STARTECH.COM 4K USB C to HDMI, VGA & DVI Multi Port Video Display Adapter for Mac / Windows Laptop &
| MPN | CDPVGDVHDBP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UX7 |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG105-M2 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-005633 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N5080AERO OC-16GD |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q5953A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JK-4500EU-2 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TM8FP6001T0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FP6512G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG2005P-PD |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB543A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U0SL1AM |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0651C003 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Asus TUF GAMING RX9070 XT OC, PCIe5, 16GB DDR6, HDMI, 3 DP, 3080MHz Clock, RGB Lighting, Overclocked
| MPN | 90YV0L70-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8809532221691 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 806 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480530014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798627842287 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 2044 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 851557003354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 377 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4008666701787 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 149 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 2119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8011003809219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 1100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5031413919486 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 188 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246404 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636971039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666212210 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 14006 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277760544 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 1420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400002385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301711834 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 194 |
| Available Stock | 1163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524136987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30147317 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 652 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 609788902850 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 681 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875684095 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 1549 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































