Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03474 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF230X |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R95AE |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T596700 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ICUSB2321F |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R11A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T35964010 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED68A |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 100-100000719WOF |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN241Y |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU502A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JK-1610GB-1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AXC761-10000S |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 2164C002 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9G69A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H6Y90AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 154 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4X20M26276 |
|---|---|
| Available Stock | 3280 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | D00V9U001 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB19X0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AP9335T |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 85805220761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805089412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 2292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 37000201984 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3600531528997 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 190 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637135690 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7426852074342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 250 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 719346191814 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 175 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 770346760738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 405 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417765 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 8420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 609788902850 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 681 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426779 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610655024 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Kerastase Discipline, Smoothing Anti-Frizz Conditioner, For Unruly Hair, Fondant Fluidealiste, 200ml
| EAN | 3474636400201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5901761967869 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4027800102334 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 3000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540772409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055512827237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1518 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5099821002060 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 1657 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |



































































