Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B262U00 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J99A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV162A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FPWFXB1 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 106R03940 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
STARTECH.COM Cisco QSFP-H40G-CU3M Compatible 3m 40G QSFP+ to QSFP+ DAC Twinax, 40GbE QSFP+ Copper DA
| MPN | QSFPH40GCU3M |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP044F-BKEA30 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARM1000 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
ADDON NETWORKS AddOn Cisco SFP-10G-SR Compatible SFP+ Transceiver – SFP+ transceiver module – 10 Gig
| MPN | SFP-10G-SR-AO |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX4U36008G18I-SBKD35 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CM32GF5 |
|---|---|
| Available Stock | 202 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7N7B9AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE322A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Netac NTBSD4P26SP-16 16GB DIMM System Memory, DDR4, 2666MHz, 1 x 16GB, 288 Pin, 1.35v, CL16-20-20-40
| MPN | NTBSD4P26SP-16 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CL12CUTHBB |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3JA29AE |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR1AWS |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21G20005UK |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 960-001312 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03698 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616301254584 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 143 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
WELLA Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 7/0 Medium Blonde, 0.66 kg
| EAN | 8005610626758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 799 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 5/1 Light Brown Ash, 60 ml
| EAN | 8005610635187 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 30122727 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809640735820 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 1263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3661434005923 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658952940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Paris Infallible 24H More Than Concealer, Full-coverage, Longwear and Matte Finish, 323 Fawn
| EAN | 30173583 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 810135731027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628455 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 472 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 770346760738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 405 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661520353 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 135 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 2398 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225613272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 541 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610626635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012209042441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 2015 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1933 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229077780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523724635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































