Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN241Y |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P300P1TBM28 |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8PS7256G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1472G2D-2USB-5-R |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27B3HA2 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9406A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH649A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PABT006 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-10G-SR Compatible SFP+ Module, 10GBASE-SR, 10GbE Multimode Fiber MMF Optic Tr
| MPN | SFP10GSRST |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F6T77AE |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP03U0-BMUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PANELHU24 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | HG9067 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 74C2HCE |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 106R03518 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VM3001VMCRADLE |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 939-001799 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CDP2HDMM3MH |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ALEG-710-512GCS |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTXM/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 59 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614227962859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 884486456281 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1470 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637154967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018401383 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 985 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531584696 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400010687 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 209 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636397884 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5028318986439 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805757847 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1625 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954035 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 262 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6221241462196 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 182 |
| Available Stock | 713 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531662226 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 114 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4020829011922 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 1398 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104104 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636971039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246411 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 958 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30152434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 412 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658954111 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 97 |
| Available Stock | 6207 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































