Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9352AE |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | EX-SFP-10GE-SR-AO |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1420A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 867982-B21 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3018C002 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Seagate 3.5″, 6TB, SATA3, IronWolf NAS Hard Drive, 5400RPM, 256MB Cache, 8 Drive Bays Supported, OEM
| MPN | ST6000VN006 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB542A |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1IG0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4939761309632 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 5 |
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | BX8071514100 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | POEEXT1G60W |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | JZ356A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NOTECONS02X |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST12000NT001 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1D80-M1EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000000590 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | C13T913400 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF302A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PM1115U2 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-F-MO1-1401 |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8056746070076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531672379 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110135 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002759 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 3504 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4044897370439 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5099821002060 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 1657 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8003670655879 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30148109 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666339283 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 2658 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189355 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1305 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974108 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 384 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637153526 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1727 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875894265 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1891 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900902399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389019242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 1365 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222758778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 2313 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335552 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4661 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 661157104029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 252 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700139 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 1880 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170450835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 4912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































