Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CK64401 |
|---|---|
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000350 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H610M K V2 |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R11A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F6V97AA#ABB |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | S0721430 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LC427XLC |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4897098682081 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | C7977A |
|---|---|
| Available Stock | 141 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SATSASBP425 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK037 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1BI0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9K06A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 731304233510 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | MUWA3ZM/A |
|---|---|
| Available Stock | 783 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFP10GPC2M |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 12V80007UK |
|---|---|
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SATDOCKU3S |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850M Pro RS |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AK17463-002 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 20714222857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 249 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222617310 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 199 |
| Available Stock | 523 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805757847 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1625 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 513 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4901872459957 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1400 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666212210 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 14006 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 716393009581 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 2784 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226985859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 112 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636961054 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 534 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523503285 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 2119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531396831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086126674704 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 6220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302476398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 269 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7429513984967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 346 |
| Available Stock | 384 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 130 |
| Available Stock | 1749 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5012874026883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 149 |
| Available Stock | 630 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 109 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9337213007184 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































