Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04187 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0231A0A6-ST |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 3ft (1m) USB C to HDMI Cable, 4K 60Hz USB Type C to HDMI 2.0 Video Adapter Cable, Thund
| MPN | CDP2HD1MWNL |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS250G3B0B |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AHD710P-1TU31-CBL |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0651C003 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ132A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDSSDE30-1T00-G26 |
|---|---|
| Available Stock | 192 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CK63401 |
|---|---|
| Available Stock | 137 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J3M70A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 867982-B21 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-77E500B/EU |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE273A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90YV0ALA-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514900KF |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT2200RMXLI |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ZD23042-30EC00EZ |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 910-004287 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 6271B002 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00150A |
|---|---|
| Available Stock | 86 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 70942302401 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 568 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 667554371750 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 346 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003652 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4262406850016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637068370 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 717 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104159 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3054080055839 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610665290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 915 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522743 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 2123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666339306 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30153219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 594 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222758778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 2313 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131763512 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 793 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610542515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 479 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237044 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 177 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474636920242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 573 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 812429039154 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 2903 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015259007781 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 252 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































