Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C33S020490 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 05095BK11045 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF432C16BB/8 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1P3K6AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 1105 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J77A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100001405WOF |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1HP840G6I58256W11-UK |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BR1200SI |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMC1500IC |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS250G3B0B |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF411X |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9H62A |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AKB-160UB-UK |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 45189-22 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3017C002 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-PRO-24-POE |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 006R04213 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WB7022-DEMEA |
|---|---|
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CQ27G4X |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF381A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 612600110203 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384197 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 719346191814 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 175 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 79400204356 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 154 |
| Available Stock | 678 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5000174003512 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920280 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426618 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 436 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4044897370439 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 854102006732 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 7752 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524162511 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 506 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875797719 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 982 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 764302290223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 923 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011451103849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 654 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825101 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 1292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628523 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 3313 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787936612 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 4357 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229077780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3607342923904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 2409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |


































































