Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMDUALV |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WB7022-DEMEA |
|---|---|
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q24V4EA |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T16814012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K72370EU |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST640P |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RS232EXTC1GB |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 27599-989-989 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF351A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-001949 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | V2136AX-K |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3JA28AE |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UK-Ultra |
|---|---|
| Available Stock | 136 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDSSDE81-1T00-G25 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG-TC52AX-EXOLOL-01 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS-VW795-QR |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AEBRZ00027A |
|---|---|
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AK9U2AT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U7-Pro-XGS-B |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF363A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
Bulk Buy Deals
| EAN | 736658547092 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600568122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 180 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513018930 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 123 |
| Available Stock | 476 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290362344162 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 383 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8432225127859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 4579 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 2119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400903925 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 149 |
| Available Stock | 344 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531691936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055331074409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862390 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 393 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229458169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 1026 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335538 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 5911 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 3025 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016900 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 3199 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661352527 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610666488 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 187 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531320140 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 554 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 812429039154 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 2903 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1933 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170450835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 4912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































