Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K72425EU |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 70C0Z50 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000221 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F9J88A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | D8J08A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GM4200-WH-433K1 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF361A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V25A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 83A0005UUK |
|---|---|
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ICUSB2324 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1G20-M0EAYC |
|---|---|
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03680 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03519 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JL325A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU403A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 10006995-1K |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST16000NT001 |
|---|---|
| Available Stock | 110 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000903 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DECO M4(3-PACK) |
|---|---|
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM 7 Port USB C Hub, USB Type-C to 2x USB-C/5x USB-A, Moutable Metal Hub, USB 3.0, SuperSp
| MPN | HB30C5A2CST |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 9337213007085 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 960 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600235215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 800897233976 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220616919 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 831345008129 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 673914090698 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015337009744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875894265 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1891 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137483 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 721 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30173613 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 319 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389015770 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303999360 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3349666010518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 1724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211060 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7898586822290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 3333 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714649562 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018489831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 5737 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8057971180349 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 2176 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885892582816 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 3072 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574660422580 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 1632 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































