Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9H62A |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FPCEILPTBLP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP02Y0-BMUA01 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-WPA7517 KIT |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE742A |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1D80-M1EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3239XLY |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24G4HRE |
|---|---|
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B222X00 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CDP2DP14UCPB |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1BF0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-48-POE |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T913B00 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DELL-VW0G0 |
|---|---|
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF564C32RSK2-32 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TAPMSDE512GIV30A102 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T34794010 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514600K |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03841 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DPE-101GI |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 85805151133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 291 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301254577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 7317400002378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 773602048342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486453358 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902183 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6294015163513 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2491 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30153219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 594 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225096568 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 772 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637058975 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 403 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220616780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 336 |
| Available Stock | 1284 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229458169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 1026 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666336145 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 850001265416 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661525563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 6119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524070113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 2233440000790 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 117 |
| Available Stock | 1902 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661352527 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400010687 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 209 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522840114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































