Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-009202 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TC1753256GB01 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04199 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0453C002 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 9659-553-117 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BX80768245KF |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C6656AE |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE311A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000063WOF |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9G71A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NTBSD4P26SP-08 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RP108GE |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T37984010 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ACFRE00182A |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 83A100AMUK |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90RC00T2-M0UAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | A520I AC |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NT01NV2000-256-E4X |
|---|---|
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000000593 |
|---|---|
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST122DVIA |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5052197026016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 172 |
| Available Stock | 1116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181406201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8714789740027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 206 |
| Available Stock | 612 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305120915 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3380810378825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636977062 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 1236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225127859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 4579 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610542515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 479 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531640378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 737052925073 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304940835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 159 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908950977 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5852 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722000932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 658 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800053 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628523 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 3313 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30153219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 594 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8850163100138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 2724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060148618500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 730158647351 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 228 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































