Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE342A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DACSFP10G2M |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER T3U PLUS |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5PX2200IRT3UG2BS |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1J70-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 59 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 006R04214 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J97A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | A37TRET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A8DA350 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5706991024302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 53 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | F9J81A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21SK007AUK |
|---|---|
| Available Stock | 780 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R02246 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1952GSR-2USB-5-R |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GS108LP-100EUS |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514400F |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GS724TP-300EUS |
|---|---|
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1IT0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 89 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 2995C010 |
|---|---|
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MXP93ZM/A |
|---|---|
| Available Stock | 928 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3574661553412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 156 |
| Available Stock | 6168 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677751 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229458169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 1026 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1400 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531640385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1014 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3574661648606 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290360593661 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 2355 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531502768 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 1501 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 610452457057 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 526 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 3283 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145436 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 351 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637153526 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1727 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574660422580 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 1632 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875708289 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 660 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426618 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 436 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 35000141088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 88 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661656755 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 825 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8447188622891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 1805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426656 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































