Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6699-833-309 |
|---|---|
| Available Stock | 155 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03861 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU444A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-1000001368WOF |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | US1GC301AU2R |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 106R04078 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KF436C18BBK2/32 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ACFRE00189A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NBE-5AC-GEN2 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS8108-SR00007ZZWW |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BTRY-MPP-68MA1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK042 |
|---|---|
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-MDA20 |
|---|---|
| Available Stock | 97 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK650EI |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9380A |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880344-025 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | WD85PURZ |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KVR32S22S6/4 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SF1006P |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1EG0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 266 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637059187 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 617 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22548366448 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304940835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 159 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920259 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 385 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060128982720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097771 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710847959219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 143 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874101009 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 122 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277760568 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 3382 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610542218 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 212 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181157127 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 985 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600521893500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 588 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170451078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 160 |
| Available Stock | 905 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Professionnel Conditioner, For Grey, White or Light Blonde Hair, Serie Expert Silver, 200 ml
| EAN | 3474636976133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 705 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600520469683 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4044897370439 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722000932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805542689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































