Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
BROTHER DSMobile DS-940DW Sheetfed Scanner – 1200 dpi Optical – 48-bit Color – Duplex Scanning – USB
| MPN | DS940DWTJ1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02300BK13145 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PF650 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | P2V87A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB2004EXTV |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CH649A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | WB5023-DEMEA |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SCRPRO24 |
|---|---|
| Available Stock | 890 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 182699 |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UVC-G5-DOME-ULTRA |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1031365-024 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26599-899-999 |
|---|---|
| Available Stock | 411 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 40C2100 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-77E4T0B/EU |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ130A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T37884010 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 692S9AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9448A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P300P512GM28 |
|---|---|
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1246C002 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637154967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055512827237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1518 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4049649000213 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 3390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 818625023836 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060128982720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 793379195438 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724535936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 101 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 736658952940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724517147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 209 |
| Available Stock | 6456 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5017371150802 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369026 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531396848 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002674 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 2635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060302080006 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513382 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884537 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 1070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30173613 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 319 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30122505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3589146523682 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523527854 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































