Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-005784 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-77E4T0B/EU |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02100BK10245 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3026C002 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | US1GC301AU |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MXTMMHQ25M |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9450A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AMR1S |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ET91000SM10 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
ADDON NETWORKS AddOn – SFP (mini-GBIC) transceiver module (equivalent to: HP J8177D) – GigE – 10Base
| MPN | J8177D-AO |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000593WOF |
|---|---|
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6271B002 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2213A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | WIR6CMRBL |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P01366-B21 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMQUADPS |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RS1221RP+ |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco GLC-LH-SMD Compatible SFP Module, 1000BASE-LX/LH, 1GbE Single Mode (SMF) Fiber SM
| MPN | GLCLHSMD10ST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED79A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AP5821 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531396848 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96096529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 3025 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060829516804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 86100013782 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 3727 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600235314 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 1704 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5901761967869 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531640385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1014 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3614222617310 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 199 |
| Available Stock | 523 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627625 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4901872837144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875597227 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 3228 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531531188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222900399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Available Stock | 601 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 757145006601 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 54402720899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 845822001466 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1058 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3616303397166 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 993 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411300833878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































