Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF353A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J3M69A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER TX20U |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NBE-M5-16 |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T800200 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE743A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3007201-T |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 220516-100 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C6567B |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B760M DS3H DDR4 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TB32DP14 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM HPE J8177C Compatible SFP Module, 1000BASE-T, SFP to RJ45 Cat6/Cat5e, 1GE Gigabit Ether
| MPN | J8177CST |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX5U6000C4816G-DTLABBK |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KF436C16RB12K2/32 |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YH0410-BHUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SS600A |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 100-000001591 |
|---|---|
| Available Stock | 852 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 6693-839-409 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USBC-11IN1E |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER T3U PLUS |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474636961030 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 497 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211077 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531324506 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 738 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426601 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7610313303557 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661288345 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 3153 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661563336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 714 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474636974108 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 384 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 311 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 663 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 719346094665 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1239 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661680729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636919956 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5057271244089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531396831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287232 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 2898 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486225672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700023 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 867 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411145 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































