Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T800500 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | US1GC303APD |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC129XLVALBP |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST3300GU3B |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9X66A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NT01NV2000-512-E4X |
|---|---|
| Available Stock | 112 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 77Z00AA |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26599-889-989 |
|---|---|
| Available Stock | 51 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1470X |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-E2020H |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03703 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GS1200-5HPV2-GB0101F |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KCP432SS8/8 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW019A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03551 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000510BOX |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-002201 |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P18424-B21 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF312A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB337EE |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614224525118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 113 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411300833878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583203261 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 519 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5060128982720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531396848 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627090 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 94 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 719346094665 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1239 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875696548 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5382 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 730158647351 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 228 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796972224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1668 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809598451445 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 89 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246435 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 1480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3589146523682 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100018046 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 2955 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6085010044712 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060216560168 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 767 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012254059777 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 6534 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523527878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304940835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 159 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































