Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH648A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP5821 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-H10GB-ACU10M Compatible 10m 10G SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable Twinax, 10Gb
| MPN | SFPH10GACU10 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1978B002 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C31DUAL4KDP |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C33S020490 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C31CD54012CD |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BAT-SCN01A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SCRPRO24 |
|---|---|
| Available Stock | 890 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0550C001 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | JL680A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ET90110ST2 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 82YU00U8UK |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TEAUSDX1TIV30A103 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2213A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 734646653305 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CA-9011280-EU |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT2000P510SSD8 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STJL2000400 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VA2708-HDJ |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5026445000325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104159 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3349668508587 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 767 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6221241462196 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 182 |
| Available Stock | 713 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609028505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 7871 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309976790039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 103 |
| Available Stock | 434 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 884486225672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486453341 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875797689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 811 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666580050 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524150556 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8057971180349 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 2176 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30158078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 1118 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456080304 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 440 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3600531513429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 985 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637141929 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77312411039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 4476 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3253581766859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369026 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































