Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CR6080-BC40004WW |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MCM110SC2GB |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CH575A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARCHER T3U NANO |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 884420971603 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 05095GS11007 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T47A200 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9452A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK041 |
|---|---|
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CP2K32G56C46U5 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER T2U |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR243CL |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 1001171 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEXESAT322I |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DA00L0-B09020 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6GW62F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST2GPEX |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CT45-VD-CNV |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 100-100000589WOF |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SF1024D |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4064666339283 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 2658 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22548006719 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 2439 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 754465313013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4056800095322 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717044899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060173376215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 147 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227547476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6294015131017 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 2515 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531531867 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1945 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 154 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531047795 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 499 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661656755 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 825 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 113 |
| Available Stock | 133 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 695 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30166189 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 979 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5017371157597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875797719 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 982 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227128545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 1875 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104104 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































