Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MIC-07 BK |
|---|---|
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 6FW06A#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | Q24V4EA |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 734646457224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 8800-00-55 |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1004236 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 2U Fixed Server Rack Mount Shelf, 16in Deep Steel Universal Cantilever Tray for 19″ AV/
| MPN | CABSHELF |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880738-025 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | EC680-CCGY |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Single Monitor Desk Mount, Single Screen Heavy Duty Pole Mount for up to 8kg VESA Compa
| MPN | ARMPIVOTV2 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 27E1N1100A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 1114 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX80768245K |
|---|---|
| Available Stock | 399 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21RK004MUK |
|---|---|
| Available Stock | 328 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GS116LP-100EUS |
|---|---|
| Available Stock | 70 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AD4S320016G22-SGN |
|---|---|
| Available Stock | 247 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMT3000RMI2UNC |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 2164C002 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800283-205 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T47AD00 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE742A |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8005610542515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 479 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060128982744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110135 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 83078003067 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 145 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 661157101868 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303397364 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 168 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170450835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 4912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 673914090698 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666325125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5037127022870 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 663 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173494 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638501491 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 266 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 773602048342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661352527 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1161 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 311 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920266 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 148 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85715004178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 1322 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































