Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25089-989-899 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CH45401 |
|---|---|
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90RC00E2-M0UAY2 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514900KS |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y11A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR1AWS |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VB-STND-001-2C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 5099-299-2119 |
|---|---|
| Available Stock | 304 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00189A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF362X |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1G20-M0EAYC |
|---|---|
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FPWTLTBAT |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04399 |
|---|---|
| Available Stock | 599 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP02K0-BMUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T596700 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2412A |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00185A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF432C16BB/32 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG3428 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | USB32HDVGA |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637154967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614228654722 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 110 |
| Available Stock | 161 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74764711441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 1118 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805149994 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 427 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107454412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 11970 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060571721525 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531411145 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900822536 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 5511 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1231 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531632359 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7350121256354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1570 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3349666010518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 1724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486453341 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225613272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 541 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 85805152147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 2296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637268442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 595 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060216560168 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 767 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216597005 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637004620 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610542218 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 212 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































