Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PF238W9B |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C8766EE |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM 12U 19″ Wall Mount Network Cabinet, 20″ Deep 4 Post Hinged Locking IT Computer Equipmen
| MPN | RK1224WALHM |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MN16GSD43200-SI |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ICUSBAUDIO2D |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ELP850IEC |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | AP7769 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST121SHD50 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU292A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTDUO3CG3/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEXUSB3S7 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | WDS500G4B0E-00CNZ0 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS34C652UAUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 242 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 718037878850 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CO-9051017-WW |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 33-458-917 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST2GPEX |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | L0R11A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 2-Port Multi Monitor Adapter, DisplayPort 1.2 MST Hub, Dual 4K 30Hz or 1080p, USB Bus P
| MPN | MSTDP122DP |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B650M PRO RS |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8015800236223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 3023 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805558420 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011451103849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 654 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335552 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4661 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 86100018046 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 2955 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524150556 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303997731 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 70942302401 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 568 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 831345008129 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796972224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1668 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 85805555313 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 619 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805120900 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 592 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50544684 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 194 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5030805003062 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 65 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216301800 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 110 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30149397 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474636975709 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 315 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8032947868629 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717644598849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 158 |
| Available Stock | 618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637153526 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1727 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































