Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850M RIPTIDE WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HDWL120UZSVA |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U7-Pro-Outdoor |
|---|---|
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMTBLTDT |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 64327EU |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JD-8560GB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03400BK10245 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 50H55UT |
|---|---|
| Available Stock | 1617 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 1U Server Rack Shelf, 2U 22in Universal Fixed Vented Network Rack Shelf/Cantilever Tray
| MPN | CABSHELF22V |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Kingston DTMC3G2/64GB 128GB DataTraveler Micro USB Flash Drive, USB 3.2, Metal Casing, Up to 200MB/s
| MPN | DTMC3G2/128GB |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 21SG008BUK |
|---|---|
| Available Stock | 196 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 220516-100 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 108R01418 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0H20-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 24B6845 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SNV3S/2000G |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N506TGAMING OC-8GD |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDOCK2U33V |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AHD710P-2TU31-CRD |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4UDRAWER |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5060128982720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 1704 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900111449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 138 |
| Available Stock | 200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 695 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513382 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384197 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070007 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1284 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 1210000800053 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540772409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805557331 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 1742 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1933 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225096568 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 772 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5030147441102 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 397 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 7317400011509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748730 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 3366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524172732 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 129 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227128545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 1875 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |













![CHERRY Desktop STREAM RECHARGE [UK] Wireless black UK-Englisch](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/MZ2Mnji2ZUmqj2eYJPZ-Kw.c-r.jpg)





















































