Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP9641 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 74C2HCE |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 100-100001488BOX |
|---|---|
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514900KS |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4993-829-469 |
|---|---|
| Available Stock | 2628 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | OC200 |
|---|---|
| Available Stock | 67 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04187 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q5951A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK500EI |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN243Y |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000555 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KCP432SD8/32 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE390A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CH575A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MP03D0-BMUA10 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | R41PJ |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011308-WW |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-V9P1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 31710029400 |
|---|---|
| Available Stock | 130 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | D31841 |
|---|---|
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600523724635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531465247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054805021352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 834 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8445291071766 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8720181473609 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 3737 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400011592 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 721 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302078684 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060571721525 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610652115 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 351 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018489831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 5737 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 851557003354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609028505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 7871 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335538 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 5911 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607345064529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 181 |
| Available Stock | 1299 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661563329 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3574661525563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 6119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875549493 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 2077 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































