Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90-GA5JZZ-00UANF |
|---|---|
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CPE510 |
|---|---|
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AD4L6ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9459A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 734646656399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AEBRZ00027A |
|---|---|
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST53004U1C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN627AE |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 6ft (2m) USB C to HDMI Cable, 4K 60Hz USB Type C to HDMI 2.0 Video Adapter Cable, Thund
| MPN | CDP2HD2MBNL |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4XB1D04756 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UXG-FIBER |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03862 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03519 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000221 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F9J99A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V73A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ET90110SC2 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 006R03647 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S042095 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 4514953944671 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 334 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5051389044937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 757145006601 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301173052 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 562 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090970503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 89 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 721864925055 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 189 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531640408 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 752 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8015800236223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 3023 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7426852074342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 250 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1231 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4022167700858 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900111456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8403 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335552 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4661 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 86100013676 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600541029019 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 156 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7426973026541 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 131 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600521893500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 588 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96145739 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 1214 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3147758185010 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 961 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237051 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 371 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |











































![[PKY] Pyunkang YUL Essence Toner for Deep Hydration, Highly Concentrated Essence Facial Toner, Only 7 Ingredients, Zero-Irritation, Korean Skincare, (3.4 Fl. Oz, 200ml)](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41yok6cYqeL.jpg)























