Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LAC-00010 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 735858550383 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ST6000VX009 |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Kingston DTMC3G2/64GB 128GB DataTraveler Micro USB Flash Drive, USB 3.2, Metal Casing, Up to 200MB/s
| MPN | DTMC3G2/128GB |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM 4 Port USB 3.0 Hub, USB Type-A to 1x USB-C & 3x USB-A, Commercial Metal USB Hub, SuperS
| MPN | HB30A3A1CST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9390A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 11-08062-02R |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Dell-U3225QE |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR243CL |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE270A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03200GS11007 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST640P |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE017A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00189A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C32G2ZE/BK |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE278AD |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VM2276ANTENNA |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9H.JGY77.1HE |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 2164C002 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RKCONS1701 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4210201409830 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748730 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 3366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30173613 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 319 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060571721525 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8447188622891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 1805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 79400204424 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 346 |
| Available Stock | 6456 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7640111497547 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 422 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 663 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710847962783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5038580069655 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Available Stock | 628 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131763512 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 793 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600542512794 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 854102006732 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 7752 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609062325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 1882 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265244096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1345 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531528997 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 190 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 70942302401 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 568 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 252 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8711700921565 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 265 |
| Available Stock | 7668 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































