Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 70C2XCE |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1D90-M1EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3482B002 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1J50-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX80768225F |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011291-WW |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 70C20C0 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR1WL |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800132-002 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SFP1GTEMCST |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED69A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | WDBBGB0080HBK-EESN |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EAP610-Outdoor |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EATS16N |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 950-000005 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 952-000094 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE311A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX5U6400C3216G-DCLANRSG |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM Cisco GLC-LH-SM Compatible SFP Module, 1000BASE-LX/LH, 1GE Gigabit Ethernet SFP, LC Con
| MPN | SFPGLCLHSMST |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF214A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 817513015700 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 770346760738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 405 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8007376047044 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 611 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4008666701787 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 149 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875886055 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 375 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531469481 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 915 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 763109010379 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3052503635309 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 1302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30150638 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678250013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 2944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5000325047198 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 1509 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131816652 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 4527 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145559 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 519313153728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609028505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 7871 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 799891034194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 1160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226493668 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131969686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 294 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































