Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-LITE-8-POE-UK |
|---|---|
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NE75060019P1-GB2063D |
|---|---|
| Available Stock | 439 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB542A |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-10GB-TC Compatible SFP+ Module, 10GBASE-T, SFP to RJ45 Cat6/Cat5e, 10GE Gigab
| MPN | SFP10GBTCST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13S041220 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C8766EE |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SXS1000R/2000G |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q6576A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-ULTRA-210W |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CP2K16G4DFRA32A |
|---|---|
| Available Stock | 148 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ICUSB422 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 105934-037 |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 698833012033 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | DKT30CHVPD2 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q7553X |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 649528929938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ST8000VE001 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0ALA-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STKP16000400 |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 12TD003QUK |
|---|---|
| Available Stock | 908 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8011003809219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 1100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389015770 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 2398 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015337009799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 591 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100016080 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 1225 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335538 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 5911 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302476398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 269 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 840103210681 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 70942302401 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 568 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974677028 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 852 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523216086 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 246 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 773602048342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627625 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970210694 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 1749 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974108 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 384 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607342923904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 2409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 985 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700177 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 747 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































