Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00151A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P01366-B21 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800300-302 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | U7-Pro-XGS-B |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | D8J07A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T47A900 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE273A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TL-SG2428P |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF410X |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880344-025 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF542X |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NE75070S19K9-GB2050S |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T603100 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1144A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B6Y14A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DD02G0-M29000 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BW021 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S210057 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DD01X0-M29000 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8715946625065 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 86100013737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 6987 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531320140 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 554 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4027800012503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 228 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 1704 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223593767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636961054 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 534 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5000347090967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 257 |
| Available Stock | 408 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4004148047503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 2233440000790 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 117 |
| Available Stock | 1902 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585574 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 260 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583207917 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 198 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900613516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 232 |
| Available Stock | 2646 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265244096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1345 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 716393009581 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 2784 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5017371157597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 738678002674 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 2635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |


































































