Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC426XLC |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3017C002 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BR1300MI |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE400X |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | GS305EP-100UKS |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FFE002T0C129 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
ZEBRA TECHNOLOGIES Docking Cradle for Mobile Printer – Charging Capability – Synchronizing Capabilit
| MPN | P1050667-020 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DC00G0-B39000 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514700K |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | X1504VA-NJ814W |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y14A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000662WOF |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T02G74010 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1IT0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 89 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VG328H1B |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25599-999-889 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1IG0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV231DD2DUA |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880191-076D |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GLCTST |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3337875894265 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1891 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 757145006601 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636971039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920204 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 186 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585574 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 260 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 799891034194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 1160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4262406850016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714649562 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 748378001013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 6263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060280920516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 605 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678250013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 2944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874026883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 149 |
| Available Stock | 630 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524104726 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 440 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6221271347524 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 313 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 130 |
| Available Stock | 235 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216301800 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 110 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 3637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145436 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 351 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |


































































