Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF303A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B650 EAGLE |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TK-5440C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KCP432SD8/32 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | EAP723 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STSCART2 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U34E2M |
|---|---|
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | APDU9953 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HG9086W |
|---|---|
| Available Stock | 118 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ASF24WEU |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | E330620 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3ED69A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 731304233510 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 106R03473 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2211A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARMBARDUOV |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-POR1M-01 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SKC600/512G |
|---|---|
| Available Stock | 67 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6211B008 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER TX20U NANO |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614223593767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636977062 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 1236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600520469683 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013669 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 1944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530777594 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 623 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309979632152 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 108 |
| Available Stock | 109 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700139 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 1880 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637229122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229457810 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 885488237366 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9005800352299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 151 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110135 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666064789 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480540020 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576260663 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 615 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857814 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389015862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 965 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7391899837161 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 441 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486497918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































