Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02NJX |
|---|---|
| Available Stock | 359 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00150A |
|---|---|
| Available Stock | 86 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 7301433152728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 115R00138 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 106R03480 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T913200 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TK-5440Y |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011265-WW |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTMC3G2/64GB |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AP8706S-WW |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514400 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9405A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4099-419-279 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1CK0-M1EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5397184821503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | DELL-P2725H |
|---|---|
| Available Stock | 802 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011268-WW |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BU223CL |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | FPMA-D960BLACKPLUS |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011264-WW |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 7908615060897 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796974228 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 223 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301173052 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 562 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531396831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875798181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 224 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220077642 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 143 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 154 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30121188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 215 |
| Available Stock | 1019 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 763109010379 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609061410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 3750 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30155831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 1900 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862482 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 831345008129 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4901872459957 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610655024 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246411 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 958 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805089412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 2292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710847962783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874125456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 157 |
| Available Stock | 603 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































