Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9G69A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-48-POE |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBWLG0220HBK-EESN |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 960-001055 |
|---|---|
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03474 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | NOTECONS02 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AEBRZ00028A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC427XLY |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TEAUSDX256GIV30A103 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-F-AS1-1407 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | J4858D |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26699-989-999 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880199-025D |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 840030705236 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 2659B002 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-WPA4220 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y10A |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ES205GP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PRIVSCNMON21 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1JL0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5013826017904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 133 |
| Available Stock | 6348 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 851557003354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598774 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 920 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574660422580 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 1632 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 614514331026 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1547 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220617169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 229 |
| Available Stock | 289 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456080809 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 245 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610587530 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908425871 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1278 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875904513 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 274 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4059729375759 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216365833 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 216 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 311 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211053 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 349 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216421980 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384159 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021044013332 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 3856 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530521944 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































