Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C6569C |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04391 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U7-LR |
|---|---|
| Available Stock | 297 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 952-000019 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V86A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EP2-00396 |
|---|---|
| Available Stock | 1131 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE255X |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ASU630SS-240GQ-R |
|---|---|
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1T02TV0NL0 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AK17463-002 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST121HDBTPW |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03200GS06407 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV10-1100-0 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 24M2N3201A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ISAS88881 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00190A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST7320USBC |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR-SFP-10G-SR-ST |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR2C32V |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4993-823-369 |
|---|---|
| Available Stock | 1753 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531609719 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101301 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303997731 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012251009003 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 1764 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 1732 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110203 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6221241500874 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5025970022918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 162 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666580050 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220616780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 336 |
| Available Stock | 1284 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609520290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 5698 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012254059777 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 6534 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661525563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 6119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344518481 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 1635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 850278004381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265246441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400011509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 754465313013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































