Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02300BK08330 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5099206097179 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 141 |
| Available Stock | 500 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | C9371A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK042 |
|---|---|
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90GC00X0-BGP000 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN328Y |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DD02H0-M09010 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3025C002 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 2399-829-109 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 76U49AA |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | M0J90AE |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST4200USBM |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9448A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CD951A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST121HD20L |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03923 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PRIVSCNMON27 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMBARDUO |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 101R00664 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J80A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5060173376215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 147 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 9984 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934002747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290362344162 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 383 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 85805390600 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 4013 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384159 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389015862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 965 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637154981 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265221523 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015484 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 908 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100018046 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 2955 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8032947868629 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170451177 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 865 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874026883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 149 |
| Available Stock | 630 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 793379195438 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474630282889 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 835 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4901872837144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010605402975 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































