Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG2008P |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE261A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R09A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4X40T84059 |
|---|---|
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Arctic Liquid Freezer III Pro 280mm Liquid CPU Cooler, P14 Pro PWM Fans & PWM Controlled Pump, Black
| MPN | ACFRE00179A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-006958 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 90YV0M80-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T636500 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-10G-LR-S Compatible SFP+ Module, 10GBASE-LR, 10GbE Single Mode (SMF) Fiber SM
| MPN | SFP10GLRSST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U7-Pro-XGS-B |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | T253X2256G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 167 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM HPE J4859C Compatible SFP Module, 1000BASE-LX, 1GbE Single Mode (SMF)/Multi Mode MMF Fi
| MPN | J4859CST |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03620 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1ER0-M1EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 86 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0M90-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25599-999-989 |
|---|---|
| Available Stock | 664 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T44Q740 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VG249QE5A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMC1000IC |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB32DP24K60 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600522862482 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626376 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714192334 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 3160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002773 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 4442 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5903416008095 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 850 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 764302290223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 923 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 5423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 764210642763 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 182 |
| Available Stock | 1424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678250013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 2944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019074 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908942217 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710847959417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 133 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3661434005923 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013812 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 509 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100016080 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 1225 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614493 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722002622 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 157 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411300833878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086123194014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600568122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 180 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































