Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL122 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CO-9050196-WW |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LC3239XLM |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0B47483 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | YD3200C5FHBOX |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JZ356A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5PX2200IRTNG2BS |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y12A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF351A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KEMAR-GAMING25 |
|---|---|
| Available Stock | 118 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VJB-300 |
|---|---|
| Available Stock | 70 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8712581764418 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SNV3S/500G |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PCW5 |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TC1753256GB01 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FFE001T0C129 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011310-WW |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GLC-TE-AO |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90-GA4DZZ-00UANF |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 77Z00AA |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616304825101 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 1292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070007 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1284 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 6291107454412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 11970 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 818625020996 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524150563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016900 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 3199 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216365833 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 216 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211060 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8018365250468 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700177 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 747 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211251 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610652115 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 351 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100018046 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 2955 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4210201409830 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157100861 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 785923826899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 749447418787 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787675368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 820 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875696548 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5382 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































