Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMT1500IC |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF287XD |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CDP2DP14UCPB |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB543A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R02246 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0820-001 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LC426VAL |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5640C002 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T636500 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 78C2XC0 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 26599-889-999 |
|---|---|
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-POR1M-06 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | POEEXT1G60W |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SRT1000XLI |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SDOCK2U33V |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PLASMA-M1950E |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5099206099784 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | DS8108-SR7U2100AZW |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Asrock RX9070 XT Steel Legend 16GB, PCIe5, 16GB DDR6, HDMI, 3 DP, 2970MHz Clock, RGB Lighting, White
| MPN | 90-GA5DZZ-00UANF |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF436C17BBK2/16 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531396831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 858380035361 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 1547 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 630 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661498430 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30108264 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6221241462196 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 182 |
| Available Stock | 713 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055512827237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1518 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714324643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 794 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222900399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Available Stock | 601 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970210663 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 1194 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530730308 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060829516804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531369361 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809486681244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 2398 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875798181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 224 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426601 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3589146523682 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 793379195438 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305400956 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |









































![[PKY] Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream Instantly Soothes Sensitive Skin, Hyaluronic Acid & Ceramide for Hydration, Vegan, Korean Skincare (3.4 Fl. Oz, 50ml)](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/09/411nBlAstGL.jpg)

























