Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03940 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 9659-583-117 |
|---|---|
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SNV3SM3/2T0 |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF219A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 21LM001SUK |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS100T3B0A |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTXM/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 59 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13S041637 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DD027X-B10000 |
|---|---|
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | US1GC303APD |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3PZ55A#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF410X |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 70C0Z50 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03699 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NS-5AC |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4XD0K25030 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 2399-829-109 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AHD710P-2TU31-CYL |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NE75060S19P1-GB2063D |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 952-000181 |
|---|---|
| Available Stock | 76 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5015337009997 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 1854 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 83078015275 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 117 |
| Available Stock | 186 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600520457826 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 216 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30121188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 215 |
| Available Stock | 1019 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 2398 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672348 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002674 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 2635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714324643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 794 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137001 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 8380 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003669 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 773 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610625645 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181040504 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638501491 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 266 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 130 |
| Available Stock | 235 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748822 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 17801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090970503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 89 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875696548 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5382 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 74170451177 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 865 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8011003809219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 1100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































