Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1LL0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF362A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 8 Port Rackmount KVM Console with 6ft Cables, Integrated KVM Switch with 17″ LCD Monito
| MPN | RKCONS1708K |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880738-025 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DTDUO3CG3/128GB |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9735A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1FZ0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-Flex-2.5G-8-POE |
|---|---|
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1470A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR3200 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3007208-T |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST7300USBME |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21-52612-01R |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Asrock RX9070 XT Steel Legend 16GB, PCIe5, 16GB DDR6, HDMI, 3 DP, 2970MHz Clock, RGB Lighting, White
| MPN | 90-GA5DZZ-00UANF |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1IY0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG2452LP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KM7120W-GY-UK |
|---|---|
| Available Stock | 785 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V68A |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 45-475-216 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5031413919486 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 188 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 818625023836 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30095038 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523527878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800268 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431575 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 3753 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600235314 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104104 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796972224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1668 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5054805039852 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 690 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8032274147312 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 141 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474630741713 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 165 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101301 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 230 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3607344518481 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 1635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015337009997 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 1854 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229077780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854047396 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5052197026016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 172 |
| Available Stock | 1116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |


































































